Hakkımızda

Woomino

woomino.com, Uweta Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından kurulan bir e-ticaret şirketidir.

Son yıllarda herkesin alışkanlıkları internet ortamına taşınmaya başladı. Dolayısıyla bu durum alışveriş alışkanlıkları için de geçerli hale geldi. Artık ev ve yaşam ürünlerinden moda ürünlerine, gıda ve temizlik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar hemen hemen her şeyi internet üzerinden sipariş ediyor duruma geldik.

Bu durum bir yandan vakit ve emek bakımından tasarruf etmenizi sağlarken diğer bir yandan da pek çok fiyat avantajlarından ve kampanyalarından yararlanmanızı sağlar. Farklı ürün gruplarında yer alan ürünleri bir arada bulabileceğiniz Woomino e-ticaret mağazasını gezerek vakit kaybetmenize engel olmuş olursunuz. Siz de ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Woomino ile keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimine başlayabilirsiniz.

Beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri, mobilya ve ısıtma soğutma sektöründe yetkili firma olarak tecrübeli ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile profesyonel hizmet, çeşitlilik ve uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Teknolojinin Hızını Woomino’da Yakala

Ev & yaşam ve elektronik ürünlere ilgi duyuyor, ancak teknolojinin hızı bütçenizi yoruyorsa binlerce ürün arasından size en uygununu Woomino’da bulmanız mümkün. Son model televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve küçük ev aletleri alarak teknolojiyi evine taşımak isteyen online alışveriş tutkunları için Woomino, kaliteyi zengin ürün çeşitleri arasından en uygun fiyata temin etmenizi sağlıyor. Mutfaklarınızın olmazsa olmazı; kahve makinesi, mikser, blender, tost makinesi, meyve sıkacağı gibi zengin ürün yelpazesi de Woomino’da beğeninize sunuluyor.

İnternet (woomino.com) üzerinden alışveriş yapmak, üstelik bunu geniş ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek pek çok insan için terapi gibidir. Bu yüzden siz de alışveriş yaparak kendinizi rahatlatmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Woomino’yu ziyaret edebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınız Bir Tık Uzağınızda

Yalnızca kendi evinizde kullanabileceğiniz değil, aynı zamanda arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz tüm ürünlere de Woomino üzerinden ulaşabilir, isterseniz kendi adresinize, isterseniz de arkadaşınızın adresine sipariş verebilirsiniz. Siz de birbirinden farklı ürünler, uygun fiyat avantajları ve konforlu bir alışveriş deneyimi için Woomino’yu tercih edebilirsiniz.

Misyonumuz

Güçlü bir iletişim ile müşterilerimiz arasında güven bağı oluşturmak; yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımızla tercih edilen e-ticaret platformu olmaktır.

Vizyonumuz

Sektörün öncülüğünü yapan saygın, güvenilir bir e-ticaret platformu olmak ve her bütçe ve her kesim için tek adres olarak öne çıkmayı planlamaktadır.

Bizlerle birlikte en iyisine ulaşabilirsiniz. Fikirlerinizi, önerilerinizi ve sorunlarınızı bizlere iletişim bölümünden iletebilir, birebir destek alabilirsiniz.

Çıkmış olduğumuz bu yolda bize inanan ve bizimle birlikte yol alan başta müşterilerimiz olmak üzere herkese teşekkürü borç biliriz.

Woomino Ailesi

Woomino

Woomino Kurumsal Bilgileri

Şirket Türü: Limited Şirket

Ticaret Unvanı: Uweta Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Vergi No: 8970935975

Vergi Dairesi: Şehitkamil

Ticaret Sicil Numarası: 67315

Mersis No: 0897093597500001

Telefon: 0532 472 25 20

Adres: Belkız Mah. 08110 Cad. No: 15/BA Şehitkamil – GAZİANTEP